अविरल वर्षाका कारण पाल्पामा दुई जनाको मृत्यु

Facebook
X
WhatsApp
LinkedIn

पाल्पा,असार २३

सुनिल कार्की

पाल्पा जिल्लाको माथागढी गाउँपालिकामा अविरल वर्षासँगै खोलामा आएको बाढीले बगाएर एक महिलाको मृत्यु भएको

जिल्लाको माथागढी गाउँपालिका, गोठादीको ६८ वर्षीय रिमासरा रानाको रहवास स्थित चिर्तुङखोलाले खोलाले बगाएर मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको हिजो बेलुकी पख कामको सिलसिलामा गोठादीको सातपोखरी गएर माहिलाचौर फर्कने क्रममा रानालाई खोलाले बगाएर बेपत्ता भएको खोजतलास गर्ने क्रममा राति ११ बजे सय मिटर टाढा मृत अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रवक्ता  प्रहरी नायब उपरीक्षक सुगन्ध श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो   खोलाले बगाएको जानकारी पाएसँगै स्थानीयवासी प्रहरीको खोजतलासमा खटिएका थिए

यस्तै वर्षासँगै चिसोले कठ्याङ्ग्रिएर जिल्लाको तानसेन नगरपालिका  कैलाशनगरमा ४२ वर्षीय शेरबहादुर विकको मृत्यु भएको मादकपदार्थ सेवन गरेर चिसोमै लडेका उनको कठ्याङ्ग्रिएर मृत्यु भएको वडा अध्यक्ष रामबहादुर रावलले जानकारी दिनुभयो दुई दिन लगातार वर्षा हुँदा पाल्पाको कुमाल गाउँमा सबैभन्दा बढि बर्षा भएको थियो जसका कारण जिल्लाका विभिन्न ठाउँका दर्जन बढी घरमा भौतिक क्षति पु¥र्याएको भने हजार रोपनी रोपाइ गरेका खेत डुबानमा पर्नुका साथै खोलाले कटान समेत गरेको

सुनिल कार्की

सञ्चालक at राष्ट्र सञ्चार

कार्की राष्ट्र सञ्चार मिडियाका सञ्चालक हुन् । माेफसलमा रहेर समसामयिक विषयमा कलम चलाउँदै आएका कार्कीले पाल्पा लगायत लुम्बिनी प्रदेश आसपासका क्षेत्रबाट विभिन्न विषयहरुमा रिपोर्टिङ गर्दै आएका छन् । रेडियो, टेलिभिजन तथा अनलाइन सबै माध्यममा पत्रकारिताको अनुभव छ । कार्कीले नेपाल टेलिभिजन, जनता टेलिभिजन, श्रीनगर एफएम, राज्य टेलिभिजन, श्रीनगर टेलिभिजन, फेयर नेपाल डटकम लगायत विभिन्न मिडियामा काम गरिसकेका छन् । कार्की नेपाल पत्रकार महासंघ, जिल्ला शाखा पाल्पाका कार्यसमिति सदस्य हुन् ।

याे पनि पढ्नुस्